Pełnomocnik Wojewody Warmińsko-Mazurskiego do spraw Seniorów informuje, że Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) we współpracy z Komendą Główną Policji (KGP), w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku CEDUR organizuje cykl spotkań skierowanych do seniorów.

 

W zakresie powyższego cyklu, w dniu  23 czerwca 2022 roku, odbędzie się webinarium pt."Jak i czy inwestować za pośrednictwem funduszy inwestycyjnych".

Link do formularza zgłoszeniowego: https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=78000&p_id=18

 

Jednocześnie informuję, że w II półroczu 2022 roku zaplanowane jest kolejne webinarium z cyklu spotkań skierowanych do Seniorów.

Dodatkowo informuję, że istnieje możliwość zapisania się na listę odbiorców newslettera, dzięki któremu można na bieżąco otrzymywać informację o organizowanych webinariach CEDUR. Poniżej przekazuję bezpośredni link do formularza subskrypcji: https://www.knf.gov.pl/newsletter (kategoria: seminaria CEDUR).

 

W przypadku pytań i wątpliwości informacji udzielają pracownicy Departamentu Komunikacji Społecznej:

Paweł Panicz i Małgorzata Konarzewska

tel.  +48222625659

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.