Znak ostrzegawczy z wykrzyknikiem oraz napis uwaga ważne

W związku ze stwierdzonym przypadkiem COVID-19 u pracownika Żłobka Publicznego w Warkałach od dnia dzisiejszego do 1 listopada włącznie w/w placówka zostaje zamknięta.

Napis kondolencje, w tle znicz stojący na nagrobku

"Najważniejsze we wspomnieniach jest to, żeby mieć się gdzie zatrzymać i tam je wspominać" Agnieszce Piłat wyrazy szczerego współczucia z powodu śmierci Babci - koleżanki i koledzy z Przedszkola w Jonkowie.

Wodomierz

Zakład Gospodarki Komunalnej w Jonkowie informuje, iż w trosce o zdrowie naszych klientów oraz pracowników, w związku z sytuacją epidemiologiczną od dnia 16.10.2020 roku do odwołania zawieszamy dokonywanie bezpośrednich odczytów wodomierzy.

Globus, okulary, książki na stosie i napis 14 października, dzień edukacji narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej – święta wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty, składamy najserdeczniejsze życzenia oraz podziękowania za codzienny trud, wrażliwość na potrzeby młodych ludzi, poświęcenie oraz zaangażowanie w prace z dziećmi i młodzieżą.

Znak ostrzegawczy. Napis zmiana organizacji ruchu.

W związku z prowadzoną przebudową drogi powiatowej przez Jonkowo w dniach 12-20 października 2020 roku ul. Hanowskiego na odcinku od sklepu Mazak (przy bramie wjazdowej do kościoła) - do skrzyżowania z drogą na Świątki i Mostkowo (plac 650-lecia Jonkowa) będzie zamknięta. W związku z powyższym wyznaczone zostały objazdy.

Koronawirusy, pieniądze, monety

Mając na uwadze szeroki wachlarz potrzeb w zakresie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się choroby zakaźnej COVID-19, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej przeprowadza drugi nabór wniosków o dofinansowanie, w terminie 29 września - 9 października 2020 r., którego celem będzie realizacja projektów skierowanych na zwalczanie skutków wystąpienia pandemii COVID-19.

Monety ułożone w pięciu różnej wielkości łupkach.

Informujemy, że od 30 września 2020 r. zostaną uruchomione granty z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2014–2020 dla mikro- i małych przedsiębiorstw z Warmii i Mazur, dotkniętych skutkami pandemii COVID-19. Do podziału jest prawie 40 mln zł. 

Długopis leżący na skoroszycie

Dyrektor Szkoły Podstawowej we Wrzesinie ogłasza nabór na stanowisko kucharza na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu od dnia 26 października 2020 r.