W związku z prowadzoną przebudową drogi powiatowej przez Jonkowo w dniach 12-20 października 2020 roku ul. Hanowskiego na odcinku od sklepu Mazak (przy bramie wjazdowej do kościoła) - do skrzyżowania z drogą na Świątki i Mostkowo (plac 650-lecia Jonkowa) będzie zamknięta. W związku z powyższym wyznaczone zostały objazdy.

 

Zamknięcie ul. Hanowskiego spowoduje również  tymczasową zmianę w trasie przejazdu komunikacji gminnej linii J1, J2 i J3. W tych dniach autobusy będą kursowały ul. Spacerową i Poranną. Z tego powodu w tych dniach autobusy nie będą się zatrzymywały na przystankach przy SP Jonkowo. Przystanek dla dzieci dojeżdżających do SP Jonkowo zlokalizowany będzie na ul. Spacerowej (wjazd na Orlik).

Organizacja ruchu:

Mapa objazdu - rysunek 1 (format pliku: PDF, rozmiar: 340 kB)

Mapa objazdu - rysunek 2 (format pliku: PDF, rozmiar: 314 kB)

Mapa objazdu - rysunek 3 (format pliku: PDF, rozmiar: 534 kB)