Wójt Gminy Jonkowo informuje o zarządzeniu przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących projektu “Rocznego Programu Współpracy Gminy Jonkowo z Organizacjami Pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2022”.

Do udziału w konsultacjach, których celem jest zebranie opinii w sprawie projektu rocznego programu współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi - zaproszone są organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

  • Termin konsultacji: 5 października 2021 roku do 26 października 2021 roku.
  • Forma konsultacji: zgłoszenie uwag drogą pocztową na adres: Urząd Gminy Jonkowo, ul. Klonowa 2, 11-042 Jonkowo lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przedłożenie ankiety drogą pocztową lub elektroniczną, drogami jak wyżej.

 

Treść Zarządzenia nr 89/2021 Wójta Gminy Jonkowo z dnia 21 września 2021 roku. (format pliku: pdf, rozmiar: 47 kB)

Ołoszenie o konsultacjach (format pliku: pdf, rozmiar: 67 kB)

Załącznik nr 1 do ogłoszenia - projekt rocznego programu współpracy Gminy Jonkowo z organizacjami pozarządowymi rocznego programu współpracy Gminy Jonkowo z organizacjami pozarządowymi (format pliku: pdf, rozmiar: 102kB)

Załącznik nr 2 do ogłoszenia - ankieta konsultacji projektu programu współpracy Gminy Jonkowo z organizacjami pozarządowymi (format pliku: docx, rozmiar: 15 kB)