Dziś jest , r.
giweather joomla module

Dnia 23.11.2019 nasi najmłodsi pilkarze pojechali do Reszla na turniej Skrzata organizowany przez WMZPN.

20191126 01Rozegraliśmy 6 meczy z czego 4 wygraliśmy, ponieśliśmy jedną porażkę i uzyskaliśmy jeden remis. W turnieju nasi młodzi piłkarze pokazali jak dobrze można się bawić a przy okazji zdobywać doświadczenie. Gratulacje dla zawodników jak i rodziców za wspaniale oklaski, które są bardzo ważne dla naszych piłkarzy.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku (tam więcej informacji, postów, zdjęć)!

Młody Piłkarz Jonkowo - polub nas!

Wszystkie dzieci od 4 roku życia zapraszamy do naszej szkółki, do trenowania i wspólnej zabawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka.
Od poprzedniego sezonu do naszej ekipy dołączył trener personalny Paweł Przygocki, który z każdą grupą prowadzi zajęcia pod kątem treningu motorycznego i koordynacji ruchowej. Zachęcamy do przyjścia na trening próbny, Dołącz do najlepszych!

W okresie zimowym trenujemy na Sali Gimnastyczne jw SP im.T.Kościuszki w Jonkowie. Treningi odbywają się w środy, czwartki, piątki i soboty. Prosimy o kontakt telefoniczny, a wtedy poinformujemy o godzinie treningu odpowiedniej grupy wiekowej.

W razie zapytań zapraszamy do kontaktu:

Trenerzy: MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534, ARKADIUSZ JURKIEWICZ, tel.515 569 956

20191126 02    images